Obsługujemy cały Śląsk Małopolskie i Opolskie

Następnym razem, gdy tylko będziesz zastanawiać się: "Jak mogę sprzedać swój samochód w Katowicach ?", Auto Skup Katowice pokazuje, jak łatwo i przyjemnie może być zrealizowana transakcja skupu bądź złomowania auta w Katowicach. Podaj nam podstawowe informacje o swoim pojeździe, a my odpowiemy wycenimy i dojedziemy w cely bezpłatnej wyceny a w przypadku złomowania pojazdu w Katowicach odbierzemy go własna lawetą całkowicie za darmo.

Jeśli będziesz zadowolony z otrzymanej oferty przez nasz skup samochodów Katowice - Śląsk, pomożemy Ci umówić się na spotkanie z jednym z naszych przedstawicieli skupu i złomowania w Cieszynie, który przyjadą bezpośrednio do Twojego domu, aby sprawdzić samochód i odkupić auto.

Tak długo, jak jest tylko w stanie o którym nam powiedziałeś, że jest w stanie, dostaniesz gotówkę za samochód na miejscu, a twój samochód zostanie zabrany, odkupiony bądź też poddany złomowaniu przez nasz auto złom.

Jako stacja demontażu możemy nawet holować samochody, ciężarówki, SUV-y i furgonetki, które obecnie nie jeżdżą (ale można je naprawić), abyś nie musiał holować ich sam i płacić za transport lawetą. Skup aut Katowice zapewnia kompleksową opiekę podczas sprzedaży i zawarcia transakcji skupu - sprzedaży auta w Katowicach i na cały Śląsku.

TUTAJ DZIAŁAMY :

 

Skup aut Katowice zrobi coś więcej niż tylko skup lub złomowanie pojazdu od ciebie. Zadbamy o to, aby nasz dział księgowości pomógł ci wypełnić wszystkie odpowiednie formalności związane z Twoją sprzedażą, tak aby Twoja sprzedaż również przebiegła w pełni legalnie. Skup Katowice- Śląskie pozwoli Tobie uniknąć konieczności samodzielnego rozwiązywania tego problemu gdy przychodzi sprzedaż na własną rękę. Możemy nawet dostarczyć dokumenty, które musisz wypełnić, jeśli nie masz OC bądź przeglądu pojazdu, który chcesz sprzedać. Jest to rodzaj usługi, której nie znajdziesz, próbując sprzedać swój samochód innym podmiotom w Katowicach lub Śląsku i okolicach.

Nasz doświadczony i uprzejmy personel w naszym dziale skupu samochodów w Katowicach profesjonalnie zajmie się wszystkimi dokumentami i pomoże w wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów prawnych dotyczących zagubionych dokumentów, takich jak brakujące ubezpiecznie Twojego samochodu. Możesz odpocząć, wiedząc, że Twoja odpowiedzialność prawna w pojeździe została zwolniona przez profesjonalną firmę zajmującą się skupem aut w Katowicach Śląskie. Oznacza to, że nie musisz się martwić o nieprzewidywalnego nieznajomego, który jeździ po mieście samochodem, który nadal jest zarejestrowany na Twoje nazwisko, narażając Cię na duże ryzyko odpowiedzialności. Całkowicie wyeliminujesz to ryzyko, sprzedając nam samochód w legalnej firmie jaką jest nasz auto złom, skup w Katowicach.