Obsługujemy cały Śląsk Małopolskie i Opolskie

Dla ciebie jako sprzedającego oznacza to wysokie prawdopodobieństo że nasz auto skup Kraków będzie zainteresowany odkupem twojego auta używanego, powypadkowego lub na części czy złomowanie.

Kiedy sprzedajesz nam swój samochód w skupie aut Kraków Małopolska, przetwarzamy całą dokumentację prawną w celu bezproblemowej transakcji, przygotowując wszystkie niezbędne dokumenty dla wydziału komunikacji i ubezpieczyciela w celu pełnego przeniesienia własności, zwalniając w ten sposób twoją odpowiedzialność za problemy które mogą wyniknąć gdy sprzedasz auto u 1go lepszego handlarza z ogłoszenia!

Jako zarejestrowana firma Auto Skup Kraków chroni cię, ponieważ eliminuje wszelkie szanse, że jakiś nieznany kupujący będzie jeździł na Twojej rejestracji. Nasz profesjonalny personel w auto skupie wyeliminuje wszelkie ryzyko odpowiedzialności i zapewni bezpieczne rozwiązanie dla właściwego przeniesienia własności samochodu bez niedogodności związanych z wyrejestowaniem pojazdu. Od nasz otrzymasz fakturę skupu lub zaświadczenie o złomowaniu pojazdu.

TUTAJ DZIAŁAMY

Sprawiamy, że sprzedaż auta w naszym skupie jest łatwe, bezpieczne i szybkie. Wystarczy do nas zadzwonić lub skorzystać z naszego formularza wyceny, aby powiedzieć nam o swoim samochodzie, a my jako profesjonalny skup aut w Krakowie wycenimy twoje auto i zaoferujemy wysoką cenę skupu - to do Ciebie będzie należeć decyzja czy sprzedasz nam swój stary samochód uzyskując za niego atrakcyją cenę i gotówkę od ręki.

Nie trzeba dodawać, że im więcej szczegółów podasz, tym dokładniejszą ocenę możemy Ci dać, dopóki nie zobaczymy pojazdu, który chcesz sprzedać - często zdarza się że przedstawicel naszego skupu w Krakowie musi negocjować cenę pojazdu na miejscu z racji mało zadowalającego stanu danego pojazdu. Opisując swój pojazd, podaj rok, markę i model, przebieg oraz aktualny stan. Daj nam również znać, jeśli zdarzyło Ci się naprawić wypadek, o którym wiesz. Lepiej nam powiedz, niż wyjdziemy, a po kontroli odkryjemy naprawy szkód i zaoferujemy nie mniej niż wycenę, którą podaliśmy przez telefon. Jesteśmy specjalistycznym skupem samochodów z wieloletnim doświadczeniem i naprawdę widzieliśmy wszystko.